Trwa ładowanie...
djx3k8e
Aktualności

Danuta Szaflarska zakończyła leczenie w szpitalu

Są nowe doniesienia w sprawie stanu zdrowia 101-letniej Danuty Szaflarskiej, która trafiła do szpitala na początku listopada. Aktorka jeszcze kilka miesięcy temu szykowała się do kolejnej premiery teatralnej, jednak problemy z chodzeniem i oddychaniem pokrzyżowały jej zawodowe plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Danuta Szaflarska zakończyła leczenie w szpitalu
(East News, Fot: Katarzyna Chmura-Cegielkowska)
djx3k8e

„Dobry tydzień” donosi, że Danuta Szaflarska opuściła już szpital i odpoczywa w domu. Szczegóły związane z jej kondycją nie są znane, choć córka aktorki zapewniła dziennikarzy tygodnika, że „mama czuje się dobrze”.

Przypomnijmy, że Szaflarska trafiła pod opiekę lekarzy 2 listopada. Przyczyny hospitalizacji nie były znane, choć informator „Życia na gorąco” sugerował, że stan aktorki może być związany z dolegliwościami płuc i biodra.

Danuta Szaflarska, która w lutym obchodziła 101. urodziny, jeszcze do niedawna była aktywna zawodowo i współpracowała z Teatrem Żydowskim i TR. Na luty zaplanowano premierę spektaklu „Sklep przy głównej ulicy” z jej udziałem, jednak kilka tygodni wcześniej *doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym aktorka złamała biodro. *

Szaflarska musiała przejść operację, ale już następnego dnia snuła zawodowe plany na przyszłość.- Jestem obolała i od zastrzyków i badań. Jednak psychicznie jestem mocna i wierzę, że wrócę do pracy - cytuje „Życie na gorąco”.

djx3k8e

Niestety nie wszystko poszło po myśli Szafarskiej, u której wykryto wodę w płucach. Przez kolejne miesiące aktorka poddawała się rehabilitacji i już w lipcu mówiła, że może wracać na scenę. Władze Teatru Żydowskiego zamierzały ruszyć ze spektaklem „Sklep przy głównej ulicy” jesienią, jednak pojawiły się nowe problemy – tym razem lokalowe. Gołda Tencer, dyrektorka teatru, powiedziała tygodnikowi, że przedstawienie powróci na deski w styczniu przyszłego roku.

djx3k8e

Podziel się opinią

Share
djx3k8e
djx3k8e