Trwa ładowanie...
14-06-2006 16:52

Daryl Hannah aresztowana

Daryl Hannah aresztowana
d2bwime
d2bwime

Daryl Hannah wraz z kilkoma innymi protestującymi została aresztowana we wtorek w South Central Urban Garden w Los Angeles.

45-latka znana z roli Elle Driver w obrazie 'Kill Bill' oraz 25 farmerów, głownie imigrantów, oraz ich sympatycy uczestniczyli w akcji mającej na celu ochronę pewnego ogrodu. W chwili aresztowania pod zarzutem wkroczenia na cudzy teren, Hannah znajdowała się kilkanaście metrów nad ziemią, usadowiona na gałęziach orzecha włoskiego. Aktorka "mieszkała" na drzewie od trzech tygodni.

- Jestem pewna, że mam moralny obowiązek i prawo do solidaryzowania się z farmerami – powiedziała dziennikarzom przez telefon. Na pytanie czy zaryzykuje ponowne aresztowanie aktorka odparła- Zamierzam pozostać na stanowisku.

Ralph Horowitz, właściciel ziemi, na której znajduje się ogród, planuje postawić w tym miejscu magazyn. Niektórzy protestujący przykuli się łańcuchami do stołów piknikowych oraz betonowych walców, by temu zapobiec - oświadczyła Kerri Webb, rzecznik prasowy policji Los Angeles,

ZOBACZ GALERIĘ WALCZĄCEJ GWIAZDY
Przez ostatnie trzy tygodnie piosenkarka Joan Baez i aktywistka Julia 'Butterfly' Hill trzymały wartę na drzewie orzecha włoskiego. Pojawił się tam również piosenkarz Willie Nelson, jednak gdy o świcie do ogrodu niepostrzeżenie wkroczyła policja, na posterunku była tylko Hannah.

d2bwime
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bwime