Trwa ładowanie...
14-08-2006 12:46

Disney wciąż chce Mela Gibsona

Disney wciąż chce Mela Gibsona
d3why61
d3why61

Wytwórnia Walta Disneya potwierdziła, że w nadal zamierza zająć się dystrybucją najnowszego dzieła Mela Gibsona "Apocalyptyco".

Informacje o tym, ze wytwórnia Disneya może zrezygnować ze współpracy z 50-letni artystą pojawiły się po jego niesławnym incydencie z 28 lipca. Gibson został zatrzymany w samochodzie pod wpływem alkoholu a w areszcie nie tylko odgrażał się policjantom, ale i poczynił kilka antysemickich komentarzy.

W związku ze zdarzeniem Gibsonowi groził ostracyzm w branży. Amerykańska organizacja Jewish Anti-Defamation League zaczęła nawoływać do bojkotu aktora. Do tej akcji przyłączył się także Ari Emaneul, jeden z najbardziej wpływowych agentów w Hollywood.

Jeden z projektów Gibsona, serial o holokauście, najprawdopodobniej zostanie zrealizowany bez udziału samego gwiazdora. Pojawiły się także doniesienia, że studio Disney wycofało się z roli dystrybutora obrazu aktora. Jednak rzeczniczka firmy, Heidi Trotta zaprzeczyła tym spekulacjom. - To nieprawda - powiedziała pani rzecznik.

Obraz "Apocalypto"trafi do kin w USA w grudniu. MEL GIBSON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d3why61
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3why61