Trwa ładowanie...
17-03-2006 13:11

Divx i nie tylko w delegacji i na wakacjach?

Divx i nie tylko w delegacji i na wakacjach?
d2sjdqm
d2sjdqm

Wiele razy gdy szykuje mi się większy wyjazd do rodziny albo na dłuższe wakacje, zastanawiam się jak zabić wolny czas. Zapewne Ci z Was, dla których podobny wyjazd jest katorgą, też często nad tym główkują, szczególnie gdy w pobliżu nie ma ani sprawnego blaszaka, ani konsoli, ani nawet laptopa, bo strach brać.

Za sprawą firmy Freecom i jej ‘Network Mediaplayer 35’ wyjazdy z domu nie muszą już wiązać się z utrata komfortu oglądania filmów w DivX i na DVD oraz słuchania mp3 i oglądania cyfrowych zdjęć. Nareszcie pojawiło się urządzenie z którego możecie korzystać wszędzie gdzie znajduje się prąd i telewizor.

Czy to trudne w obsłudze urządzenie? Odpowiedź brzmi – nie, i po 100 razy nie a Freecom dodatkowo gwarantuje Wam wiele bardzo przydatnych akcesoriów w zestawie. W jego skład wchodzi Network Media Player Driver-In Kit, dysk HDD o pojemności 80 Giga, a także przydatna podstawka, funkcjonalny pilot na podczerwień, zasilacz, kabel USB, kabel AV, kabel sieciowy RJ 45, oprogramowanie na CD oraz przewodnik szybkiej instalacji...

d2sjdqm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sjdqm