Trwa ładowanie...
oprac. Jakub Zagalski
25-05-2017 11:24

Długi Dzień Dziecka tylko w Multikinie!

W kinach sieci Multikino Dzień Dziecka najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 4 dni! Od 1 do 4 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. W prezencie dzieci otrzymają dwustronne plakaty z animacją "Auta 3" oraz filmem "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara".

Długi Dzień Dziecka tylko w Multikinie!Źródło: Materiały prasowe
d1d21ts
d1d21ts

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego sieć Multikino zaplanowała atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 4 dni. W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: w pełni animowany film "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski", kolejną cześć serii przygód Kapitana Jacka Sparrowa "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara" z Johnnym Deppem w roli głównej, animację "Dudi: Cała naprzód" oraz "Riko prawie bocian", a także film "Strażnicy Galaktyki vol. 2". W weekend 3 i 4 czerwca odbędą się również "Poranki filmowe” dla dzieci.

Ponadto do biletu na film familijny zakupionego między 1 a 4 czerwca w sieci Multikino będą rozdawane dwustronne plakaty A3 animacji "Auta 3" oraz filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Poza najpopularniejszymi animacjami i „Porankami filmowymi” na dzieci w Multikinie od 1 do 4 czerwca będą czekały atrakcje: animacje, konkursy, zabawy i wiele innych!

d1d21ts

*Szczegółowy repertuar dostępny jest na www.multikino.pl *

d1d21ts
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d21ts