Trwa ładowanie...
d3ocbiz

Dorociński i Rheon w filmie "303. Bitwa o Anglię". Zobacz zwiastun!

"303. Bitwa o Anglię" w polsko-brytyjskiej koprodukcji będzie miała premierę już 17 sierpnia. Tymczasem prezentujemy pierwszy zwiastun filmu z Marcinem Dorocińskim oraz Iwanem Rheonem (znanym z roli Ramsay Bolton z "Gry o tron"). Skradnie wasze serca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

W jednej z głównych ról zobaczymy syna Mela Gibsona, Milo Gibsona
W jednej z głównych ról zobaczymy syna Mela Gibsona, Milo Gibsona (Materiały prasowe)
d3ocbiz

Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której doskonale wyszkoleni i doświadczeni piloci Luftwaffe zaciekle atakują alianckie samoloty RAFu. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold "Tolo” Łokuciewski. To weterani, którzy pragną walczyć w obronie swojej ojczyzny nawet poza jej granicami.

Początkowa nieufność Brytyjczyków musi ustąpić wielkiemu szacunkowi, jakim Anglicy zaczynają darzyć polskich pilotów. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki, który okazał się być najskuteczniejszym oddziałem powietrznym w trakcie bitwy o Anglię. Bohaterom przypisuje się zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów – to wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu powietrznemu dywizjonowi.

d3ocbiz

Film będzie miał premierę 17 sierpnia w polskich kinach. W rolach głównych: Marcin Dorociński, Iwan Rheon i Milo Gibson.\
Zobacz galerię aktorów, którzy wcielają się w główne role.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3ocbiz

Podziel się opinią

Share
d3ocbiz
d3ocbiz