Trwa ładowanie...
d18fdlq

"Dracula Historia Nieznana": Na największym kinowym ekranie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dracula Historia Nieznana": Na największym kinowym ekranie
(Studio Munka-SFP)
d18fdlq

Obecnie w kinie i telewizji trwa boom na „zombifikację” i wszelkie wariacje związane z żywymi trupami. *Gary Shore postanowił jednak, że w swoim debiucie odnowi historię zapomnianego przedstawiciela rasy wampirów. "Dracula Historia Nieznana" to świeże spojrzenie na życie jednej z najciekawszych postaci popkultury i kina grozy. Już 17 października w IMAX nastąpi odrodzenie potężnego wołoskiego władcy, księcia Draculi.*

IMAX zaprasza na niezwykłe kinowe odrodzenie! Dokładnie 117 lat temu Bram Stoker opublikował książkę, w której rumuński książę Vlad „Palownik” został opisany jako potwór – wampir, nazywany także Draculą. Teraz w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, będzie miał szansę się odrodzić za sprawą najnowszej produkcji Gary’ego Shore: Dracula Historia Nieznana. W głównej roli zobaczymy brytyjskiego aktora Luke’a Evansa (Hobbit: Bitwa pięciu armii), a przeciw niemu stanie Dominic Cooper (Need for Speed). Obraz ten to nie tylko elektryzujący scenariusz, który wciągnie widzów w mroczny życiorys Vlada Tepesa, ale również piękne, plastyczne zdjęcia i rewelacyjne efekty specjalne. Dzięki technologii IMAX obraz zyska niesamowitą ostrość, a potęga pierwszego wampira stanie się jeszcze bardziej widowiskowa. Od 17 października we wszystkich kinach IMAX widzowie będą mieli szansę doświadczyć przemiany najmroczniejszego europejskiego władcy!

Bohater czy demon?
Vlad Tepes to sprawiedliwy i dzielny możnowładca. Kiedy sułtan decyduje się na wojnę i każe rekrutować młodzieńców, książę Vlad buntuje się, aby jego syn nie trafił na front średniowiecznej batalii. W filmie Dracula Historia Nieznana Tepes sam będzie musiał stawić czoło potężnemu władcy – żeby tego jednak dokonać, poprosi o pomoc stare bóstwo. Zaprzeda duszę starożytnej sile, aby ochronić bliskich i swoje królestwo. Stanie się księciem Draculą.

Premiera filmu Dracula Historia Nieznana odbędzie się we wszystkich kinach IMAX od 17 października w wersji 2D! Film także we wszystkich 31 kinach Cinema City w wersji 2D, również od 17 października.

d18fdlq

Podziel się opinią

Share
d18fdlq
d18fdlq