Trwa ładowanie...
24-08-2006 11:32

Dyskretny Owen Wilson

Share
Dyskretny Owen Wilson
d4hqtyo

Podczas brytyjskiej premiery komedii "Ja, Ty i On" Owen Wilson został zasypany pytaniami o koleżankę z planu, Kate Hudson, która niedawno ogłosiła separację z mężem - liderem grupy The Black Crowes, Chrisem Robinsonem.

Premiera, na której Hudson się nie pojawiła, odbyła się 27 sierpnia. Wilson nie chciał komentować sytuacji rodzinnej koleżanki.

- Kate jest w Kalifornii - powiedział aktor. - Sądzę, że radzi sobie dobrze. KATE HUDSON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ Owen przyznał także, że sam bardzo przejmuje się inwazją na jego życie prywatne. - Krytyka mojej osoby jest znacznie gorsza niż krytyka filmów, w które się angażuję - wyznał gwiazdor. - W przypadku, gdy obiektem ataku jest film, mogę się schować za tym produktem. Natomiast gdy ofiarą ataku jestem ja, to znacznie trudniejsze. OWEN WILSON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

W komedii "Ja, Ty i On" Owen Wilson wcielił się w drużbę, który po weselu zostaje w domku dla gości z młodą parą. Jak łatwo się domyślić, jest on tam najmniej potrzebną osobą. Kate Hudson zagrała świeżą mężatkę, a Matt Dillon - pana młodego. Produkcja wejdzie do polskich kin pod koniec września.

d4hqtyo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hqtyo
d4hqtyo