Trwa ładowanie...
d41m7b6

Dzieci recenzują film "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzieci recenzują film "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów"
(East)
d41m7b6

15 lutego odbył się pokaz prasowy filmu *"Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów". Oprócz krytyków filmowych i profesjonalnych dziennikarzy, zaprosiliśmy dzieci, które na gorąco, po pokazie, recenzowały dla nas film. Zobaczcie co nam powiedziały*

W polskiej wersji językowej filmu wystąpili: Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Anna Mucha, Czesław Mozil, a także Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov.

d41m7b6

Rok 50. przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja?

Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Osiedle Bogów”. Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osiedle stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.

**[

]( )**

d41m7b6

Podziel się opinią

Share
d41m7b6
d41m7b6