Trwa ładowanie...
14-10-2016 10:53

Dzielna Syrenka i Piraci z Kraboidów

Dzielna Syrenka i Piraci z Kraboidów to kolejna animacja, która wchodzi na ekrany polskich kin. Bajkę tę będzie można oglądać już od najbliższego piątku, 14 października.

Dzielna Syrenka i Piraci z KraboidówŹródło: Materiały prasowe
d239hrw
d239hrw

Syrenka to postać szlachetna i odważna. Dlatego gdy podczas sztormu za burtę statku wypada kilkuletnia Tosia, nie zważając na ostrzeżenia Posejdona, postanawia ją uratować. W ten sposób zaprzyjaźnia się z dziewczynką i wspólnie przeżywają kolejne przygody, na czele z koniecznością pokrzyżowania planów złowrogich piratów.

Dzielna Syrenka i Piraci z Kraboidów to animacja przeznaczona dla najmłodszych odbiorców. Humor jest dedykowany właśnie im, jak również niezbyt skomplikowana fabuła oraz animacja. Najmłodsi będą również mogli nauczyć się, że nigdy nie jest za późno, by się zmienić na lepsze, że zamiast walki lepsza jest sztuka dyplomacji oraz że w każdej, nawet na pozór odstręczającej osobie może być ukryte dobro.

Postaci, choć jednowymiarowe – co nie będzie jednak dla dzieci nie będzie mieć żadnego znaczenia – są w miarę sympatyczne. Główna w tym zasługa dubbingu, w którym wyróżnia się przede wszystkim grająca Tosię Malwina Jachowicz, doświadczona już dzięki wcześniejszej pracy przy podkładaniu głosu do Krainy lodu oraz Czarownicy.

d239hrw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d239hrw