ycipk-4ho8wc
ycipk-4ho8wc

Dziewczyna w czerwonej pelerynie - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

W filmie "Dziewczyna w czerwonej pelerynie" Amanda Seyfried gra Valerie, piękną młodą kobietę rozdartą między uczuciem do jednego mężczyzny a powinnością wobec drugiego. Jest zakochana w ponurym wyrzutku Peterze (Shiloh Fernandez), lecz rodzice zaaranżowali jej małżeństwo z zamożnym Henrym (Max Irons). Nie chcąc zgodzić się na rozłąkę, Valerie i Peter planują wspólną ucieczkę.

Dowiadują się jednak, że starsza siostra Valerie została zabita przez wilkołaka grasującego w mrocznym lesie otaczającym wioskę. Od wielu lat między ludźmi a bestią panował niepewny rozejm: mieszkańcy co miesiąc składali potworowi w ofierze zwierzęta. Jednak pod wpływem krwistoczerwonego księżyca wilkołak łamie zasady i odbiera życie istocie ludzkiej. Żądni zemsty mieszkańcy wzywają znanego łowcę wilkołaków, Ojca Solomona (Gary Oldman), na pomoc w zabiciu bestii.

Tymczasem przybycie Solomona przynosi nieoczekiwane konsekwencje: myśliwy ostrzega, że wilkiem, który za dnia przyjmuje ludzką postać, może być każdy z mieszkańców wioski.

Liczba ofiar rośnie w miarę przybywania księżyca, a Valerie zaczyna podejrzewać, że wilkołakiem może być ktoś, kogo kocha. Podczas gdy w mieścinie szerzy się panika, dziewczyna odkrywa, że z bestią łączy ją niezwykła więź, która nieubłaganie pcha ich ku sobie. Tym samym staje się podejrzaną i przynętą.

ycipk-4ho8wc
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-4ho8wc
ycipk-4ho8wc