Trwa ładowanie...
d3ldvtz

Dziwny zbieg okoliczności na weselu z udziałem Moore i Kutchera. Stara miłość nie rdzewieje?

Ich rozwód w 2013 r. był jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń amerykańskiego show-biznesu. Czy to możliwe, żeby Demi Moore i Ashton Kutcher jeszcze coś do siebie czuli? Tak sugerują amerykańskie media.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Demi Moore i Ashton Kutcher, 2011 r.
Demi Moore i Ashton Kutcher, 2011 r. (Getty Images)
d3ldvtz

Aktorzy rozstali się, w delikatnie mówiąc, nie najlepszej atmosferze. Kiedy wyszło na jaw, że Kutcher zdradzał żonę z dużo od niej młodszą Milą Kunis, wybuchł skandal.

Kiedy gwiazda "Uwierz w ducha" dowiedziała się, że były mąż wziął ślub, przeszła załamanie. Ponownie pojawiły się narkotyki, a na dodatek Moore zdecydowała się na operacje plastyczne, które kosztowały bez mała pół mln dol.

Mimo że od rozstania minęły cztery lata, media donosiły, że Moore nadal czuje żal do eks-partnera. Wyrazem tego był m.in. zakaz widywania się z jej córkami, z które Kutcher przez lata pomagał wychowywać.

d3ldvtz

Jednak zza oceanu dochodzą plotki, że para znów mogła poczuć do siebie miętę. Chodzi o zdarzenie, do jakiego doszło kilka dni temu w Rio de Janeiro na ślubie znanego impresario, Guya Oseary'ego. Kutcher i Moore, jako przyjaciele pana młodego, zostali zaproszeni na ceremonię.

Serwis RadarOnline utrzymuje, że choć aktorzy nie byli widziani razem, to dziwnym zbiegiem okoliczności wyszli niemal w tym samym momencie. Najpierw z imprezy ulotnił się Ashton, a pięć minut potem Demi. Oczywiście to nic nie znaczy, ale zachodnie media już wietrzą romans. Pikanterii dodaje fakt, że Mila podobno ciągle boi się, że Moore może ponownie zawrócić w głowie ukochanemu.

d3ldvtz

Przypomnijmy, że Demi Moore jest matką trzech dorosłych córek. Ich ojcem jest drugi mąż aktorki, Bruce Willis, z którym rozwiodła się w 2000 r. Ashton Kutcher 2 lata po rozwodzie z Moore ożenił się z Milą Kunis, z którą ma dwójkę dzieci: 2-letnią Wyatt i rocznego Dimitra.

Demi Moore znów zakochana. Kime jest wybranek aktorki?

d3ldvtz

Podziel się opinią

Share

d3ldvtz

d3ldvtz