Trwa ładowanie...
25-01-2010 10:31

Egurrola nie skąpi na swoje kobiety

Egurrola nie skąpi na swoje kobietyŹródło: Kapif.pl
d1szahd
d1szahd

[

]( http://www.efakt.pl )

Agustin Egurrola (37 l.) jest do szaleństwa zakochany w swojej partnerce życiowej Ninie Tyrko i ich córeczce Carmen (2 l.). Choreograf ze wszystkich sił stara się uszczęśliwić swoje kobiety i rozpieszcza je, jak tylko może. Cena nie gra dla niego roli, jeśli tylko upragniona rzecz wywoła uśmiech na twarzy ukochanej!

– Jeżeli chodzi o moje kobiety, to nie jestem skąpy. Staram się, żeby miały wszystko, czego zapragną - mówi w rozmowie z Faktem juror programu "You Can Dance". - Każdy ciuch czy prezent powoduje radość u kobiety, dlatego staram się robić wszystko, żeby była szczęśliwa – dodaje Egurrola.

d1szahd

Co sprezentował ostatnio swojej ukochanej? – Ostatnio kupiłem żonie przepiękne perfumy, które ona uwielbia i piękną torebkę Louis Vuitton – wylicza choreograf. Taki facet to skarb!

Agustin dba też jak może o swoją córeczkę. - Carmen jest naszym oczkiem w głowie. Tak, rozpieszczam córkę, ona musi mieć wszystko, co najlepsze – przyznaje Egurrola.

Jego panie mogą liczyć na bajkowe wręcz życie. Agustin stara się wynagrodzić ukochanym swoją częstą nieobecność, wynikające z wielu obowiązków zawodowych. – Staram się je zabierać na fajne wakacje. Na weekend do spa, żeby Nina sobie odpoczęła – dodaje Egurrola.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Villas błyszczała w Zabrzu

d1szahd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1szahd