Trwa ładowanie...
elizabeth olsen

Elizabeth Olsen żoną Króla Artura

Share
Elizabeth Olsen żoną Króla Artura
d2qobjz

W sieci pojawiły się niepotwierdzone jeszcze informacje, że oprócz Charliego Hunnama, warunki udziału w filmie opowiadającym o przygodach Króla Artura negocjuje też Elizabeth Olsen. Za kamerą obrazu stanie Guy Ritchie.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, na projekt reżysera "Sherlocka" ma się składać aż sześć filmów. Za scenariusz pierwszego odpowiada Joby Harold ("Przebudzenie"), a jego tekst bazuje w głównej mierze na dziele "Śmierć Artura" ("Le Morte d'Arthur") sir Thomasa Mallory'ego z 1485 roku. Produkcji podejmują się Akiva Goldsman, Tory Tunnel i Lionel Wigram. Seria powstanie dla studia Warner Bros.

Charlie Hunnam ma wcielić się w legendarnego Króla Artura, a według informacji sprzed miesiąca Idris Elba zagra postać zbliżoną charakterem do legendarnego maga Merlina, który był mistrzem i autorytetem dla głównego bohatera. Elizabeth Olsen miałaby dostać główną rolę żeńską, a więc prawdopodobnie wcieli się w piękną Ginewrę, żonę Króla Artura.

Światową premierę zaplanowano filmu na 22 lipca 2016 roku. Obraz wejdzie do kin zarówno w wersji tradycyjnej, jak i w 3D.

Elizabeth Olsen zagrała ostatnio w dwóch superprodukcjach: "Godzilla" oraz "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". W przyszłym roku 25-letnią aktorkę będzie można podziwiać w kolejnym filmie akcji - "Avengers: Age of Ultron".

d2qobjz

Podziel się opinią

Share
d2qobjz
d2qobjz