Trwa ładowanie...
d3o7ldw

Eva La Rue

Najnowsze informacje
4.4
(71 głosów)
Oceń:
d3o7ldw

Nominowana do nagrody Emmy, Eva La Rue popularność zdobyła dzięki roli dr Marii Santos w jednej z najdłużej emitowanych amerykańskich „oper mydlanych”; serialu produkcji ABC – „All My Children”.

Pojawiła się także w ostatnim sezonie serialu – „George Lopez” tej samej stacji, gdzie grała Lindę, siostrę głównego bohatera. W sezonie: 2000 – 2001 występowała w serialu „Brygada ratunkowa” („Third Watch”) jako Brooke Carney.

Wcieliła się również w postać księżnej Sereny w melodramacie – „Zatrzymane chwile”, adaptacji powieści Danielle Steel „Rememberance”.

Z powodzeniem prowadziła też programy telewizyjne i imprezy sportowe. Ale prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił we wrześniu 2005 roku, kiedy to dołączyła do obsady pierwszoplanowej serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami jako ekspert od DNA, Natalia Boa Vista. Za tę rolę również była dwukrotnie nominowana (w 2006 i w 2007 roku), ale do nagrody Imagen Foudation Awards, doceniającej osobistości świata filmu i telewizji, które kreują pozytywny portret Latynosa/Latynoski. Ma w swoim dorobku jeszcze wiele innych ważnych telewizyjnych wyróżnień.

Eva La Rue pierwsze kroki w show biznesie stawiała już w wieku sześciu lat – po wygraniu dziecięcego konkursu piękności i były to reklamy telewizyjne. Nadal często śpiewa. Uprawia też chętnie różne sporty – jej największą pasją jest jeździectwo, ale lubi także Tae Kwon Do.

Prawdziwe nazwisko aktorki brzmi: Eva Maria LaRuy i przyszła na świat w Long Beach, w Kalifornii w 1966 roku. Jest najstarsza z trójki rodzeństwa i pochodzi z rodziny wielokulturowej (m.in. wywodzącej się z Ruerto Rico), stąd zapewne jej niezwykła uroda. Dwukrotnie zamężna, obecnie (od 1996 roku) Eva La Rue jest żoną Johna Callahana – swojego partnera z planu serialu „All My Children”. Ma jedna dziecko – córkę imieniem Kaya McKenna.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o7ldw
d3o7ldw
d3o7ldw