Trwa ładowanie...
31-01-2014 05:03

Fanowskie plakaty "Breaking Bad"

Fanowskie plakaty "Breaking Bad"
dn1p66m
dn1p66m

Co prawda opowieść Waltera White'a dobiegła kresu, ale wielbiciele "Breaking Bad" nadal pozostają wierni serialowi. Magazyn "Empire" zebrał serię fanowskich plakatów do produkcji.

Redakcja miesięcznika zaprosiła czytelników do podzielenia się swoją twórczością przy okazji premiery kompletnego boxu DVD z wszystkimi sezonami serialu stworzonego przez Vince'a Gilligana i Marka Johnsona. Spośród wielu prac wybrano 14, które opublikowano tu.

Grafiki przedstawiają Waltera White'a (Bryan Cranston) i Jesse'ego Pinkmana (Aaron Paul) w aranżacjach luźno inspirowanych wydarzeniami z ekranu. Można wśród nich znaleźć plakaty wzorowane na twórczości Quentina Tarantino i Saula Bassa, ale także całkiem oryginalne pomysły.

Przypomnijmy, że serial "Breaking Bad" realizowany był w latach 2008 - 2013. Produkcja zdobyła popularność na całym świecie. Dwukrotnie uhonorowano ją Złotym Globem. Na swoim koncie ma także kilkadziesiąt innych nagród. Jeszcze w tym roku na antenę powinien trafić jej spin-off - "Better Call Saul". W nowym serialu pojawią się bohaterowie z oryginału.

dn1p66m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn1p66m