Trwa ładowanie...
19-12-2013 02:33

Film o Hugh Hefnerze znalazł reżysera

Share
Film o Hugh Hefnerze znalazł reżyseraŹródło: ONS.pl
d1rggmv

*David Dobkin, reżyser "Polowania na druhny" i "Zamiany ciał" ma stanąć za kamerą filmu o życiu Hugh Hefnera, założyciela "Playboya".*

Wcześniej wśród kandydatów do reżyserskiego fotela wymieniano m.in. Bretta Ratnera. Dobkin nie podpisał jeszcze kontraktu, ale negocjacje w tej sprawie są już zaawansowane.

Film, który nie posiada jeszcze tytułu, powstanie na podstawie scenariusza Petera Morgana ("Wyścig", "Kochanice króla", "Frost/Nixon"). Produkcją zajmie się Jerry Weintraub, który wcześniej pracował przy obrazach "Karate Kid" czy "Ocean's Eleven" i jego sequelach.

d1rggmv

Hugh Hefner urodził się w 1926 roku w Chicago. Dziennikarską karierę rozpoczynał w wojskowej gazecie w czasie II wojny światowej. Przez pewien czas pracował dla "Esquire'a" jako copywriter. W grudniu 1953 roku wydał pierwszy numer "Playboya", m.in. za pieniądze pożyczone od matki, który rozszedł się w nakładzie ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Magazyn osiągnął szczyt popularności w latach 70. - rekordowa sprzedaż wyniosła 7 161 561 egzemplarzy. Obecnie "Playboy" jest nie tylko pismem erotyczno-publicystycznym dla mężczyzn, ale i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Hefner ma czworo dzieci z poprzednich małżeństw: Christie (ur. 08.11.1952), Davida (ur. 1955 ), Marstona (ur. 1990) i Coopera (ur. 1991). Jego ostatnią partnerką była Crystal Harris. Osławiona posiadłość Playboya w Los Angeles w 2011 roku wyceniona została na 54 miliony dolarów.

d1rggmv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rggmv
d1rggmv