Trwa ładowanie...
gabriel

''Gabriel'' w konkursie festiwalu w Delhi

Share
''Gabriel'' w konkursie festiwalu w Delhi
Źródło: Best Film
d2stqye

Gabriel” w reżyserii Mikołaja Haremskiego, wyruszy do Delhi. Film został zakwalifikowany do konkursu Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Dada Saheb Phalke, który rozpoczyna się 30 kwietnia 2014.

Polski film familijny, w którym główne role zagrali Jan Rotowski, Natan Czyżewski, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz i Paweł Królikowski otrzymał wcześniej Nagrodę Publiczności na festiwalu Green Bay w USA, cztery nagrody na międzynarodowym festiwalu Cinerockom w Malibu w kategoriach: Najlepsze Zdjęcia, Najlepsza Muzyka, Najlepszy Młody Aktor i Najlepszy Film Fabularny oraz Nagrodę Specjalną Jury na a Festiwalu Filmowym Schlingel w Niemczech. Film był prezentowany na Festiwalu Filmowym w Montrealu, Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino!, Festiwalu Filmu Polskiego w Chicago, Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dziecięcych w Indiach oraz na Festiwalu Filmów dla Dzieci w Seattle.

Gabriel“ to kino familijne dla młodej widowni, wzruszająca i zabawna opowieść o przyjaźni i nastoletnich dylematach, w której nie brak wątków kryminalno–komediowych.

Zwiastun filmu:

Obok wspomnianych aktorów, w filmie zobaczymy także Cezarego Kosińskiego, Przemysława Bluszcza, komediowy duet Sławomira Orzechowskiego i Tomasza Sapryka. Film Mikołaja Haremskiego opowiada o dwunastoletnim Tomku, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy Gabriela.

Gabriel” w polskich kinach już w najbliższy piątek, 11 kwietnia 2014

d2stqye

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2stqye
d2stqye