Trwa ładowanie...
02-10-2006 22:04

Gdy niedźwiedź trafia do lasu

Gdy niedźwiedź trafia do lasu
d2mjofb
d2mjofb

W miniony weekend Amerykanie szturmowali kina, by obejrzeć kreskówkę „Sezon na misia”. U nas film pojawi się 13 października. Czy nasza publiczność zareaguje na „Sezon na misia” równie entuzjastycznie, co Amerykanie? Prawdopodobnie tak.

„Sezon na misia”, przy którym pracowała m.in. Jill Culton znana z realizacji animowanych projektów: „Potwory i spółka” oraz „Toy Story” to historia, która powstała dzięki szczególnej inspiracji. Jak mówi rysownik Steve Moore:

Pomysł na film "Sezon na misia" powstał w mojej głowie po przeczytaniu historii dzikich zwierząt, które w pewien sposób zostały udomowione żyjąc na obrzeżach górskich miast takich jak Ketchum w stanie Idaho czy Mammoth w Kalifornii. **Zobacz niesamowite zwiastuny z filmu "Sezon na misia"Zobacz niesamowite zwiastuny z filmu "Sezon na misia"** _Pewnego dnia zwierzęta zrobiły coś, co zaniepokoiło mieszkańców miast. Uśpili je więc i wywieźli do lasu. Zawsze zastanawiało mnie to, co mogło się wydarzyć, kiedy takie zwierzęta nagle znalazły się w leśnej głuszy - jak udało im się przetrwać?

Tak powstała historia o Bogusiu (Martin Lawrence; Jarosław Boberek)
– niedźwiedziu grizzly, który żyje w miejskim garażu, pod opieką przybranej matki Beth (Debra Messing; Joanna Węgrzynowska-Cybińska). Niedźwiedź nie posiada instynktu grizzly, żyjących na wolności. Za to jest gwiazdą w amfiteatrze, a czas wolny spędza oglądając ulubione programy telewizyjne, jedząc pyszne posiłki (osiem razy dziennie), a gdy przyjdzie pora, wskakuje do łóżka, tuląc maskotkę. Nic nie zapowiada, że niedźwiedź kiedykolwiek pozna uroki i zagrożenia życia dzikich zwierząt.

d2mjofb

Nigdy, jednak, nie mów nigdy. Wszystko zmienia się, gdy Boguś ratuje wychudzonego, gadającego jak katarynka jelenia Elliota (Ashton Kutcher; Dariusz Toczek)
. Obaj udają się na nocną imprezę, po której lądują w lesie. Tutaj Boguś będzie musiał zmierzyć się z łowczymi i miłością Elliota do zadziornej i pięknej łani Gizeli (Jane Krakowski; Aneta Todorczuk-Perchuć).

Warto wspomnieć, że „Sezon na misia” to nie tylko zabawna i intrygująca historia. Kreskówka wyróżnia się również dzięki integracji klasycznej sztuki animacji dwuwymiarowej z nowinkami technologicznymi i wyzwaniami możliwymi dzięki technologii 3D, które już niebawem będziemy mieli okazję zobaczyć w naszych kinach.

Sezon na misia swą kinową premierę będzie miał 13 października pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d2mjofb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mjofb