Trwa ładowanie...
Aktualności

Genialny Kid Cudi rywalizuje z Method Manem

Share
Genialny Kid Cudi rywalizuje z Method Manem
df27pvv

Kid Cudi i Method Man dołączyli do obsady serialu CBS, "Scorpion".

Bohaterami "Scorpiona" są ekscentryczny geniusz i hacker Walter O'Brien (Elyes Gabel) i jego międzynarodowa sieć innych wybitnych umysłów, którzy razem walczą z zagrożeniami współczesnego świata.

Raperom przypadną role rywali. Kid Cudi sportretuje muzycznego geniusza imieniem Temple, który wymyślił algorytm na popowy hit. Method Man wcieli się natomiast w onieśmielającego hiphopowego menedżera o ksywie Lucky the King, na którego pada podejrzenie, gdy algorytm zostaje skradziony.

df27pvv

Kid Cudi to amerykański aktor, wokalista i raper. Jego solową dyskografię zamyka album "Satellite Flight: The Journey to Mother Moon" z lutego 2014 roku. W marcu artystę można było podziwiać w filmie akcji "Need for Speed", a we wrześniu w kinach za oceanem zagościła komedia "Two Night Stand" z aktorem w obsadzie.

Method Man, czyli Clifford Smith, to członek Wu-Tang Clanu. Ostatnio wystąpił w filmach "The Cobbler" i "Staten Island Summer". Jego dyskografię zamyka płyta "Wu-Massacre" z 2010 roku nagrana z Ghostface Killah i Raekwonem.

df27pvv

Podziel się opinią

Share
df27pvv
df27pvv