Trwa ładowanie...
george clooney
16-08-2009 19:03

George Clooney za stary na szpiegowanie

George Clooney za stary na szpiegowanie
d3ijgjo
d3ijgjo

George Clooney mimo iż jest niezwykle popularnym aktorem nie nadaje się już do niektórych ról. Jedną z nich jest postać superszpiega CIA Jacka Ryana. Aktor jest po prostu za stary.

Poprzednio nazwisko Ryana nosili na dużym ekranie Alec Baldwin, Harrison Ford i Ben Affleck. Zaszczytu tego nie dostąpi 48-letni George Clooney. Zdaniem producentów nowego filmu o losach agenta CIA aktor ma za dużo lat. - Chcemy młodego Jacka Ryana. Uwielbiam George'a, ale scenariusz jest dla młodszego aktora - oświadczył Lorenzo di Bonaventura, dodając iż trwają poszukiwania odtwórcy roli w wieku około 30 lat. Tym samym wśród głównych kandydatów znajdują się Ryan Gosling oraz Channing Tatum.

Przypomnijmy, iż seria filmów o Jacku Ryanie oparta jest na twórczości Toma Clancy'ego. Pierwsza produkcja, "Polowanie na Czerwony Październik", powstała w 1990 roku. 2 lata później nakręcono "Czas patriotów", a w 1994 - "Stan zagrożenia". Po 8-letniej przerwie w 2002 roku powstał czwarty film z serii "Suma wszystkich strachów". Pierwszym odtwórcą postaci Jacka Ryana był Alec Baldwin. W dwóch kolejnych filmach agenta zagrał Ford a w ostatnim - Ben Affleck.

Clooney zakończył niedawno pracę na planie filmu "Czarujący szpieg".

d3ijgjo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ijgjo