Trwa ładowanie...
d1bnb80

"Gotham" ma swojego Pingwina

Share
d1bnb80

Powiększa się obsada serialu "Gotham". Już wiadomo kto zagra czarny charakter, Pingwina.

Produkcja opowie o perypetiach młodego Jamesa Gordona, przyszłego przyjaciela Batmana. Zagra go Ben McKenzie. Akcja serialu rozpocznie się w czasach, gdy detektyw nie znał jeszcze superbohatera. Nie oznacza to jednak, że na ekranie nie zobaczymy Bruce'a Wayne'a czy też innych postaci znanych z komiksu. Przedstawiciele stacji Fox zapowiadają, że w serialu pojawią się słynni przeciwnicy Batmana, m.in. Pingwin i Kobieta-Kot.

U boku Bena McKenziego wystąpi Donal Logue, który wcieli się w detektywa Harveya Bullocka, mentora młodego Gordona. Teraz do obsady dołączyli Robin Lord Taylor, Zabryna Guevara, Sean Pertwee oraz Erin Richards. Pierwszy ze wspomnianych aktorów wcieli się w Oswalda Cobblepota, lepiej znanego jako Pingwin. Guevara zagra kapitan Essen, szefową Gordona, która świetnie sobie radzi godząc światy policji i polityków. Pertwee sportretuje młodego przyjaciela i lokaja Bruce'a Wayne'a, Alfreda Pennywortha. Richards natomiast wcieli się w Barbarę Kean, lekarkę i narzeczoną Gordona.

Autorem scenariusza jest Bruno Heller ("Mentalista"). Za kamerą - jako reżyser i producent - stanie Danny Cannon.

Taylor zagrał ostatnio w serialach "Prawo i bezprawie", "Żywe trupy" oraz "Taxi Brooklyn". Guevara niedawno pojawiła się w obsadzie "Tożsamości szpiega". Pertwee zagrał natomiast w filmie "Spains Worst Rail Disaster". Richards niedawno zakończyła zdjęcia do "The Quiet Ones".

d1bnb80

Podziel się opinią

Share
d1bnb80
d1bnb80