Trwa ładowanie...
lexi rabe

Grała małą Morgan w "Avengersach". Ma 7 lat i jest prześladowana w sieci

Pamiętacie "Kocham cię 3000"? Drobna rola 7-letniej Lexi Rabe wzruszyła niejedną osobę, która oglądała "Avengers. Koniec gry". Mama młodziutkiej aktorki została ostatnio zmuszona do opublikowania wideo i napisania wprost: - Lexi jest prześladowana.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Grała małą Morgan w "Avengersach". Ma 7 lat i jest prześladowana w sieci
Źródło: Instagram.com
d1postl

Lexi Rabe wcieliła się w córkę Tony’ego Starka w ostatniej odsłonie serii przygód Avengersów. Grała małą Morgan, która może i nie miała wiele czasu ekranowego, za to zdążyła w kilka chwil skraść serca widzów na całym świecie. Tyle też wystarczyło, by Lexi zdobyła spore grono fanów. Ludzie rozpoznają ją na ulicy i obserwują jej profile w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie uzbierało się ponad 260 tys. fanów.

Zobacz: Scarlett Johansson i Paul Rudd opowiadają, jak to jest być superbohaterem

Przykro dowiadywać się, że nawet 7-latka jest już hejtowana w sieci. Ba, mama Lexi – Jessica – przyznaje wprost, że jest ofiarą cyberbullyingu. Nagrała córkę, która przypomina, że ma tylko 7 lat i czasem po prostu nie zachowuje się wzorowo. A ci, którzy spotykają ją na ulicy i proszą o autograf (i jego nie dostają), mają pretensje, że dziewczynka jest niegrzeczna, rozpuszczona i gwiazdorzy.

d1postl

- Nienawidzę tego, że w ogóle muszę to napisać. Lexi jest prześladowana. I to jest mniej więcej taka sytuacja, przez którą inne celebrytki nie chcą wychodzić z domu i spotykać się z ludźmi. Proszę, zachowujcie swoje opinie dla siebie, by Lexi mogła dorastać w normalnym świecie. Ona jest zwykłą osobą, zwykłym dzieckiem – opowiada.

Jessica dalej musi tłumaczyć oczywiste sprawy, których część osób nie respektuje. – Czasem spieszymy się z jednego miejsca do drugiego; by dotrzeć na plan i wydajemy się markotni. No wybaczcie, że nas takich widzicie, ale to jest życie! Nie jesteśmy idealni. Perfekcyjne dzieci nie mają wolności, jakiej potrzebują. Jeśli twoje dziecko boi się być sobą publicznie, to nawaliłeś jako rodzic – czytamy dalej.

- Więc jeśli zobaczycie nas gdzieś na mieście i nie będziemy zachowywać się "odpowiednio", nie osądzajcie. Sami macie dzieci. Sami dobrze wiecie, że czasem źle się zachowują. Sami wiecie, że metody wychowawcze nie sprawdzają się tak samo dobrze dla wszystkich dzieci. Moje mnie kochają, szanują, ale zdarza się, że się źle zachowują – dodała jeszcze.

Rola Morgan w "Avengers" była pierwszą w karierze małej Lexi, o ile można w przypadku dziecka mówić już o karierze. Trzeba jednak przyznać, że jeśli będzie chciała kontynuować swoją przygodę w świecie filmu, to miała najpiękniejszy start. Co ciekawe, krótki występ w "Avengersach" zapewnił jej przychylność reżyserów castingów w Hollywood. Lexi zagrała też małą rolę w "Godzilla II. Król potworów". Wiadomo też, że pojawi się w jeszcze dwóch innych filmach, które są w produkcji – "Silk Road" i "Wishes" (polskich tytułów jeszcze nie ma).

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1postl

Podziel się opinią

Share
d1postl
d1postl