Trwa ładowanie...
05-07-2006 14:41

Gry i zabawy ze 'Skoku przez płot'

Gry i zabawy ze 'Skoku przez płot'
d8gsa5n
d8gsa5n

Już od 7 lipca będą nas bawić nowi animowani bohaterowie, których poznamy dzięki nowej produkcji Dreamworks Animations pt.: Skok przez płot. Na oficjalnej stronie filmu oprócz przedstawienia fabuły filmu najmłodsi widzowie znajdą wiele gier i zabaw.

Przyszła wiosna. Verne i jego leśni przyjaciele obudzili się po długiej, zimowej drzemce i jakież było ich zaskoczenie, kiedy odkryli, że w samym środku ich kiedyś naturalnego środowiska wyrósł wysoki, zielony żywopłot, a w ich życiu pojawił się RJ, wygadany szop pracz, który twierdzi, że świat za żywopłotem zamieszkiwany przez dziwaczne istoty zwane ludźmi, które zamiast jeść, aby żyć, żyją po to, żeby jeść, jest „przepustką do lepszego życia”. Co więcej, „Ludzie nigdy nie mają dosyć”, ogłasza RJ. ZOBACZ BANDĘ RJ'A W GALERII ZDJĘĆ Podejrzliwy w stosunku do charyzmatycznego RJ, a nawet trochę o niego zazdrosny, bardzo ostrożny Verne pragnie, aby jego leśna rodzina została po znanej mu od urodzenia, bezpiecznej stronie żywopłotu.

Zgodnie jednak z powiedzeniem, że śmieci jednego człowieka są skarbem drugiego - w tym przypadku zwierzęcia - manipulujący otoczeniem, RJ posiada własne powody, aby przekonać przyjaciół z lasu, że nie mają się czego obawiać i mogą skorzystać na obecności nowych, pobłażliwych sąsiadów.

Ostatecznie, RJ i Verne wraz z futrzanymi towarzyszami uczą się wykorzystywać ten dziwny, nowy świat zwanym przedmieściem i żyć w jego sąsiedztwie.

d8gsa5n

Tymczasem na internetowej stronie filmu można zagrać w przeróżne gry on-line, np: trzeba będzie uratować las, zagrać w “Jedzenie, jedzenie, jedzenie”, “Uratuj las”, “Laser Power” czy “Podmiejski labirynt”.

Na stronie będzie można także spotkać harcerki i zaglądnąc do ich podręcznika, zajrzeć do kwatery głównej, a i wielka torba RJ’a odkryje przed Wami swoje tajemnice. Poznamy także mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej El Rancho Camelot oraz zaprezentowane zostaną narzędzia tortur Czysciciela.

Koniecznie odwiedź oficjalną strone filmu.

Skok przez płot w kinach już od najbliższego piątku, 7 lipca pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d8gsa5n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8gsa5n