Trwa ładowanie...

Gwiazda Disneya zagra żonę Polańskiego. To pierwsza ważna rola Hillary Duff od lat

Popowa wokalistka i aktorka Hilary Duff zagra główną rolę w horrorze "The Haunting of Sharon Tate".
Share
Sharon Tate i Hillary Duff
Sharon Tate i Hillary DuffŹródło: Getty Images
d4g5qlx

Aktualnie trwają prace nad trzema filmami, których fabuła nawiązuje do zabójstw popełnionych przez Charlesa Mansona i jego sektę. W "The Haunting of Sharon Tate" oprócz Duff wystąpi Jonathan Bennett, który wcieli się w byłego chłopaka tytułowej bohaterki. O rolę stara się także Lydia Hearst.

Pozostałe filmu o morderstwie żony Romana Polańskiego i jej znajomych to niezatytułowany projekt Quentina Tarantino, który podobno obsadził Borysa Szyca w roli polskiego reżysera. Sharon Tate ma tam sportretować Margott Robbie. Trzeci film to "Charlie Says" w reżyserii Mary Harron.

d4g5qlx

Przypomnijmy, że w założonej przez Charlesa Mansona sekcie "Rodzina" członkowie mordowali na jego rozkaz. To właśnie oni za namową swojego guru w 1969 r. dokonali mordu na będącej w 9. miesiącu ciąży, 26-letniej Sharon Tate, żonie Romana Polańskiego. Łącznie zabili 9 osób. Zarówno Manson jak i członkowie sekty zostali złapani i skazani na dożywocie.

Hilary Duff zaczynała karierę jago nastoletnia gwiazda Disney Channel. Później grywała w produkcjach telewizyjnych oraz w serialach, m.in. "Plotkarze" i "Dwóch i pół". Niedawno była zajęta na planie cyklu "Younger". Ostatni pełnometrażowy film z Duff w roli głównej to "Greta" z 2009 r.

Obejrzyj: Vega ujawnia kulisy pracy reżysera: "Przez trzy lata spotykałem się z pedofilami"

d4g5qlx

Podziel się opinią

Share
d4g5qlx
d4g5qlx