Trwa ładowanie...
dc6kjeg

"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" najdłuższym filmem całej sagi

Wybierając się do kina na film "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" należy wypić kawę, upewnić się, że opiekunka do dziecka zostanie dłużej i może wziąć ze sobą poduszkę pod pupę. Najnowsza odsłona sagi science fiction trwać będzie ponad 2 godziny.
Share
Mark Hamill
Mark HamillŹródło: Materiały prasowe
dc6kjeg

Reżyser Rian Johnson potwierdził, że jego obraz trwa 150 minut, co oznacza, że z reklamami w kinie spędzimy blisko 3 godziny.

- Disney dał nam całkowitą swobodę - poinformował twórca. - Praca była bardzo organiczna, zupełnie jak przy starych filmach.
Przypomnijmy, iż premierę filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" zaplanowano na 14 grudnia. W obsadzie oprócz Boyegi znaleźli się Daisy Ridley, Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto na ekranie pojawią się Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie. Rian Johnson odpowiada za reżyserię, jak i scenariusz. Kathleen Kennedy i Ram Bergman są producentami. W obrazie, w roli szturmoców, występują podobno książęta Harry i William.

Zobacz zwiastun film "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi":

dc6kjeg

Podziel się opinią

Share
dc6kjeg
dc6kjeg