Trwa ładowanie...
05-10-2013 03:33

Halle Berry gwiazdą telewizji

Halle Berry gwiazdą telewizji
d4crygj

Halle Berry przyjęła propozycję roli w serialu "Extant", realizowanym wspólnie przez telewizję CBS i studio Stevena Spielberga - Amblin Television.

Aktorka wcieli się w postać astronautki, która powraca z trwającej rok samotnej misji. Kobieta stara się odbudować więź ze swoim mężem i synem. Kosmiczne i domowe doświadczenia bohaterki niespodziewanie wpłyną na dalsze losy ludzkości.

- Zawsze szukam niesamowitych ról - mówi Berry. - Gdy trafiam na dobry materiał, pełen niuansów i ciekawych bohaterów, nie ma dla mnie znaczenia w jakim medium ma być realizowany.

- Przez pięć miesięcy będę grała bardzo inteligentną i wrażliwą kobietę - dodaje aktorka. - Przez resztę roku będę szukała pomysłów, które poruszą mnie równie mocno.

- Jestem zachwycony, że Halle Berry przyjęła propozycję udziału w naszym serialu. Na pewno wniesie do produkcji szczerość. Nie mogę się doczekać wspólnej pracy - podkreśla Spielberg.

"Extant" nie jest debiutem telewizyjnym Berry, ale nigdy wcześniej nie grała ona tak dużej roli na małym ekranie. W kinie będziemy ją mogli niedługo podziwiać w "X-Men: Days of Future Past".

d4crygj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4crygj