Trwa ładowanie...
28-07-2016 20:34

Han Solo nie pojawi się w filmie "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie"

Han Solo nie pojawi się w filmie "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie"
d18hy8s

Reżyser Gareth Edwards rozwiał nadzieje fanów na zobaczenie nowego, młodego Hana Solo w obrazie "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie".

Jeszcze nim ogłoszono, że Alden Ehrenreich wcieli się w młodego Hana Solo, krążyły plotki, iż postać pojawi się w spin-offie "Gwiezdnych wojen", czyli produkcji "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie". Niestety, reżyser ukrócił te spekulacje. - Nie wiem, czy mogę o tym mówić, ale chyba powinienem - skomentował Gareth Edwards. - Pora to skończyć - Hana Solo nie ma w tym filmie.

Przypomnijmy, że akcja "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie" dzieje się tuż przed wydarzeniami z "Nowej nadziei". Bohaterami produkcji są buntownicy, starający się wykraść plany Gwiazdy Śmierci. W obrazie pojawiają się Felicity Jones, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Donnie Yen, Alan Tudyk, Mads Mikkelsen, Forest Whitaker i James Earl Jones, znów użycza głosu postaci Lorda Vadera. Premierę zaplanowano na 15 grudnia 2016 roku.

Scenariusz nadchodzącego dzieła o Hanie Solo piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan. Dzieło opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley. Za reżyserię odpowiada Christopher Miller. Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku i według najnowszych doniesień będzie otwarciem trylogii.

d18hy8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18hy8s