Trwa ładowanie...
26-06-2007 13:31

Hollywoodzki gwiazdor spędzi 16 miesięcy w więzieniu

Hollywoodzki gwiazdor spędzi 16 miesięcy w więzieniu
d2749oh
d2749oh

Kojarzony z rolami twardych facetów aktor Tom Sizemore, znany z filmów "Szeregowiec Ryan" i "Helikopter w ogniu" trafi na 16 miesięcy do więzienia. Gwiazdor nie dotrzymał warunków wcześniejszego, 3-letniego wyroku w zawieszeniu.

Kłopoty Toma Sizemore’a z prawem zaczęły się już kilka lat temu. Aktor trafiał na sądową salę za przemoc w domu i nieprzyzwoite telefony a najgroźniejszym zarzutem jaki kiedykolwiek pojawiał się przeciwko niemu było posiadanie narkotyków. Dotychczas sąd przychylał się do próśb aktora o to by dać mu jeszcze jedną szansę, jednak po ostatnim zatrzymaniu aktora i znalezieniu w jego samochodzie narkotyków zdecydował że kolejna szansa mu się nie należy.

W samochodzie należącym do aktorka znaleziona zabronioną metamfetaminę. Poza zarzutem jej posiadania gwiazdor usłyszał również inne w tym np. bycie pod wpływem niedozwolonej substancji oraz posiadanie fałszywych recept.

Pomimo błagań aktora sąd pozostał niewzruszony i skazał go na 16 miesięcy więzienia. Adwokaci Toma Toma Sizemore’a będą starać się by na poczet kary został zaliczony czas jaki gwiazdor spędził w klinice odwykowej. W tej sprawie odbędzie się dodatkowe posiedzenie.

d2749oh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2749oh