Trwa ładowanie...
Aktualności

Hollywoodzki kanał filmowy w Polsce

Share
Hollywoodzki kanał filmowy w Polsce
d33782v

Na mocy umowy z Viasat Broadcasting kanał TV1000 dołączy do Pakietu Film platformy Cyfrowy Polsat.

- To pierwszy kanał z grupy stacji TV 1000, który jest dedykowany tylko jednemu krajowi. Cieszymy się, że to właśnie nasza platforma przedstawi go polskim widzom. Wierzymy, że śladem krajów skandynawskich i 18 krajów Europy Zachodniej i Środkowej, w których dostępny jest kanał TV 1000, zostanie on szybko doceniony przez naszych odbiorców - powiedział Dominiki Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Zawartość programową TV1000 stanowić będą produkcje hollywoodzkie prezentujące szeroki wachlarz gatunków filmowych – od kina akcji po fantastykę naukową, od thrillerów po komedie, kryminały i filmy o miłości, a także tematycznie zaplanowane wieczory i weekendy. Kanał zaprezentuje filmy i pokaże gwiazd kina z okresu ostatnich 30 lat. Wszystkie filmy TV1000 nadawane będą w polskiej wersji językowej.

Produkcje Warner Bros International wypełnią ramówkę kanału na początku jego nadawania, po czym dołączą do nich filmy pochodzące z innych wytwórni.

Kanał TV1000 będzie dostępny od marca wyłącznie w Cyfrowym Polsacie, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. To już jedenasty kanał filmowy w ofercie platformy.

d33782v

Podziel się opinią

Share
d33782v
d33782v