Trwa ładowanie...
d92f9qe

Honey: Rise up and dance

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d92f9qe
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Honey: Rise up and dance" to amerykański film o tańcu z 2018 roku wyreżyserowany przez Billego Woodruffa, twórcę wszystkich trzech części "Honey". Scenariusz został napisany przez Roberta Adetuiyego.

Honey: Rise up and dance – opis fabuły

Film muzyczny "Honey: Rise up and dance" opowiada o początkującej tancerce Skylar, która ma niebywały talent, ale jej rodzina i chłopak nie wierzą w możliwości dziewczyny. Skylar jest jednak na tyle zdeterminowana, by pokazać wszystkim, że są w błędzie. Zaczyna intensywnie trenować. Podczas tańca zostaje zauważona przez Tyrella, który oferuje pomoc Skylar. Czy dziewczynie uda się pokonać przeciwności losu i wygrać konkurs?

Film "Honey: Rise up and dance" to świetna propozycja na wolne popołudnie, która będzie idealna dla osób uwielbiających produkcje o tańcu.

Honey: Rise up and dance – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "Honey: Rise up and dance" jest Bille Woodruff, który stanął za kamerą "Honey" (2003), "Salon piękności" (2005), "Honey 2" (2011), "The perfect match" (2016) czy "Honey 3" (2016);
  • Na soundtracku do filmu "Honey: Rise up and dance" pojawiają się takie utwory jak: "Check your temperature" Johna Costello, "Move that" Jerome'a Smitha czy "Wild ting" zespołu 11:11.
Honey: Rise up and dance
Gatunek

Muzyczny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

03.04.2018

Czas trwania

100 min.

Reżyser
Scenarzysta
d92f9qe

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d92f9qe
d92f9qe
d92f9qe