Trwa ładowanie...

Ile trzeba wydać, by pojawić się na Oscarach?

Okazuje się, że uczestnictwo w oscarowej gali, o ile nie jest się zaproszonym, to dość kosztowna przyjemność.

Ile trzeba wydać, by pojawić się na Oscarach?Źródło: ONS.pl
d45aseu
d45aseu

Pierwszym wydatkiem jest zaproszenie. Oczywiście nie trafiają one do publicznej sprzedaży. Dysponują nimi studia i przy odpowiednich znajomościach można nabyć miejsce w Dolby Theatre w cenie od 150 do 750 dolarów.

Naturalnie, na tego typu uroczystość trzeba się odpowiednio ubrać. Na strój trzeba przeznaczyć co najmniej 500 dolarów, należy się jednak skłaniać ku 2-3 tysiącom dolarów.

Kolejne 150 dolarów to fryzura, a makijaż między 600 a 700 dolarów. Pod salę w Hollywood należy podjechać limuzyną, co podnosi koszt od 100 do 400 dolarów za godzinę. Po podsumowaniu wychodzi nawet około 10 tysięcy dolarów.

d45aseu

Przypomnijmy, że tegoroczna 89. gala rozdania Oscarów to przede wszystkim skandal w finale i pomylenie laureata nagrody dla najlepszego filmu (zamiast "Moonlight" wyczytano "La La Land"). Ale to także Oscar dla Damiena Chazelle'a ("La La Land") - najmłodszego artysty wyróżnionego w kategorii najlepsza reżyseria, statuetki dla Emmy Stone i Caseya Afflecka oraz prowadzenie ceremonii przez Jimmy'ego Kimmela.

d45aseu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45aseu