Trwa ładowanie...

Ilona Łepkowska pomogła Małgorzacie Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska nie dostaje już tyle ofert, co kiedyś. Do tego pandemia sprawia, że wiele premier jest przesuwanych. Pomocną dłoń do aktorki wyciągnęła Ilona Łepkowska.

Share
Małgorzata Kożuchowska pogodziła się z Iloną Łepkowską
Małgorzata Kożuchowska pogodziła się z Iloną ŁepkowskąŹródło: AKPA
d2annye

Małgorzata Kożuchowska przez lata wcielała się w rolę Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Ale po jej odejściu z serialu między nią a scenarzystką Iloną Łepkowską pojawił się konflikt. Kożuchowska chciała odejść w serialu, ale zamiast poinformować o tym najpierw produkcję, przekazała informacje mediom. Łepkowska nie kryła żalu, po czym uśmierciła graną przez nią bohaterkę w wypadku z kartonami, z którego śmiała się cała Polska.

Łepkowska często dogryzała Kożuchowskiej. - Małgosię bardzo lubię. Ale szkoda mi jej, powiem szczerze. Angażowaliśmy ją do "M jak miłość" jako aktorkę teatralną... Gra kolejny sezon "Drugiej Szansy", choć to próba wyciskania cytryny, w której nie ma już kropli soku – mówiła przed laty.

d2annye

Teraz jednak relacje między nimi uległy zmianie. Łepkowska w ubiegłym roku podarowała aktorce swoją książkę "Idealna rodzina" z wymowną dedykacją: "Małgosiu, czy nie uważasz, że już czas, abyśmy zrobiły coś razem?". Teraz na podstawie tej książki ma powstać film. - Gwiazda nie jest jeszcze wybrana. Wszystko zależy od reżysera. Kończę pisać scenariusz, a zdjęcia planujemy jeszcze, mam nadzieję, w tym roku – mówi Łepkowska.

Ale nieoficjalnie mówi się, że to właśnie Kożuchowska miałaby zagrać główną bohaterkę.

Małgorzata Kożuchowska zagra w filmie. Wcieli się w rolę żony Edwarda Gierka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2annye

Podziel się opinią

Share
d2annye
d2annye