Trwa ładowanie...
incredible hulk

Incredible Hulk nawiedza polskie sklepy!

Share
Incredible Hulk nawiedza polskie sklepy!
Źródło: TIM Film Studio
d3wt707

Wybuchowy, pełen akcji film o jednym z najpopularniejszych superbohaterów świata komiksu trafi nareszcie na DVD! Przebojowy "Incredible Hulk" z Edwardem Nortonem i Timem Rothem już 9 października pojawi się na sklepowych półkach.

"Incerdible Hulk" to opowieść o najpotężniejszej istocie zamieszkującej nasz świat, czyli tytułowym Niesamowitym Hulku. Doktor Bruce Banner (Edward Horton) żyje w ukryciu, przemierzając najdalsze zakątki naszej planty w poszukiwaniu antidotum, tęskniąc za jedyną kobietą, którą kiedykolwiek kochał – Bett Ross (Liv Tyler)
. Ale armia, która pragnie wykorzystać jego moc do własnych celów nie ustaje w wysiłkach by go odnaleźć i schwytać.

Śladem znakomitego naukowca podąża Abomination, koszmarna bestia zrodzona z gniewu i adrenaliny, dorównująca mocą samemu Hulkowi. Obaj giganci stoczą walkę godną największych komiksowych herosów. Czy Nowy Jork przetrwa to starcie?

Do premiery DVD "Incredible Hulka" zostało jeszcze kilka dni, mimo to, dzięki uprzejmości dystrybutora wydania, firmy TIM Film Studio mamy do zaprezentowania jeden z dodatków jaki fani zielonego mutanta będą mogli zobaczyć na płycie z filmem.

Z okazji polskiej premiery DVD "Incredible Hulka" mamy dla Was również odjazdowe tapety z filmu!

ZOBACZ TAPETY "INCREDIBLE HULKA"ZOBACZ TAPETY "INCREDIBLE HULKA"

d3wt707

Podziel się opinią

Share
d3wt707
d3wt707