Trwa ładowanie...
d3ncxxw
Aktualności

Inny wróg żółwi ninja

Share
Inny wróg żółwi ninja
d3ncxxw

Nie Fred Armisen, a Brad Garrett użyczy głosu postaci Kranga w produkcji "Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia" ("Teenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows").

Przypomnijmy, że Krang - wyglądający jak mózg, okrutny i sarkastyczny wódz pochodzący z Wymiaru X, który korzysta z humanoidalnego robota - będzie głównym przeciwnikiem tytułowych bohaterów. Początkowo miał przemówić głosem Freda Armisena ("Portlandia"), ale grafik aktora na to nie pozwolił. Ostatecznie zaangażowano Brada Garretta ("Wszyscy kochają Raymonda", "Fargo").

W nowym dziele Tyler Perry gra naukowca, Baxtera Stockmana, którego wynalazek będzie wykorzystany do próby zniszczenia antropomorficznego szczura Splintera, mentora żółwi. Aktor na planie pojawi się u boku Megan Fox (znów jako April O'Neil), Willa Arnetta, Laury Linney i Alessandry Ambrosio. Brian Tee wcieli się w przeciwnika tytułowych bohaterów, Shreddera. Alan Ritchson, Jeremy Howard, Pete Ploszek i Noel Fisher wracają jako Raphael, Donatello, Leonardo i Michelangelo.

W obsadzie znaleźli się ponadto Stephen Amell jako Casey Jones, Gary A. Williams jako Bebop i Sheamus jako Rocksteady.

Michael Bay odpowiada za produkcję sequela. Reżyserią obrazu kieruje David Green. Scenariusz napisali Josh Appelbaum i Andre Nemec.

Premierę wyznaczono na 1 czerwca 2016 roku.

d3ncxxw

Podziel się opinią

Share
d3ncxxw
d3ncxxw