Trwa ładowanie...
19-02-2014 03:03

Jacinda Barrett u twórców "Układów"

Jacinda Barrett u twórców "Układów"
d3qdbjb

Jacinda Barrett dołączyła do Kyle'a Chandlera, Bena Mendelsohna, Lindy Cardellini i Sissy Spacek w nowym serialu Netfliksa.

Pomysłodawcami nowej 13-odcinkowej produkcji są twórcy serialu "Układy", Todd A. Kessler, Daniel Zelman i Glenn Kessler. Zrealizują oni dla platformy Netflix odcinkowy thriller psychologiczny, który jeszcze nie ma tytułu. Serial przedstawi historię dorosłego rodzeństwa, którego mroczne tajemnice wychodzą na jaw, gdy do domu wraca najstarszy brat, czarna owca rodziny.

Kyle Chandler wcieli się w Johna, jednego z braci, odpowiedzialnego pracownika ochrony porządku publicznego. Ben Mendelsohn zagra tego złego brata, Danny'ego. Linda Cardellini zagra natomiast Meg, najmłodszą z całego rodzeństwa, uzdolnioną panią prawnik, a także miłą i ciepłą kobietę, która pod ogładą skrywa wiele kompleksów. Teraz do obsady dołączyła Jacinda Barrett, która wcieli się w oddaną żonę Johna

Za kamerą staje szwedzki reżyser Johan Renck ("Breaking Bad", "Downloading Nancy"). Zdjęcia rozpoczną się w połowie marca.

Barrett ostatnio grała w serialach "Zero Hour" oraz "W garniturach".

d3qdbjb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qdbjb