Trwa ładowanie...
d5365hg
Aktualności

Jackie Earle Haley powraca na dobre

Share
Jackie Earle Haley powraca na dobre
d5365hg

Jackie Earle Haley, nominowany w tym roku do Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Małe dzieci", powraca na dobre na kinowe ekrany. W najbliższym czasie aktor wystąpi w trzech produkcjach.

Haley pojawi się u boku Willa Ferrella w komedii "Semi-Pro" Kenta Altermana. W dramacie "Winged Creatures" zagra razem z Kate Beckinsale, Forestem Whitakerem i Guyem Pearce. Wystąpi również w niezależnej produkcji "Bolden!", produkowanej przez Wyntona Marsalisa. Aktor wcieli się kolejno w role kibica baseballu, męża bijącego żonę i nowoorleańskiego sędziego.

Jackie Earl Haley zaczynał filmową karierę jako dziecko. Zwrócił na siebie uwagę w filmach "Straszne misie" i "Co dalej?". Kiedy jednak młody aktor zaczął wkraczać w dorosłość, propozycje ról zaczęły się wyczerpywać. W roku 1993 Haley opuścił Hollywood. Przez lata podejmował się pracy jako kierowca limuzyny, ochroniarz i dostarczyciel pizzy. W 2006 roku powrócił jednak na ekran w filmie "Wszyscy ludzie króla", aby rok później otrzymać swoją pierwszą nominację do Oscara.

Obraz "Małe dzieci" wszedł na ekrany polskich kin 16 lutego 2007.

d5365hg

Podziel się opinią

Share
d5365hg
d5365hg