Trwa ładowanie...
10-07-2006 14:09

Jak gwiazdy bawiły się w Międzyzdrojach

Jak gwiazdy bawiły się w Międzyzdrojach
d18k6d3
d18k6d3

Spotkania fanów m.in. z Ewą Kasprzyk (fot. TVP) i Adamem Ferencym, spektakle teatralne, tradycyjne już nocne kino na plaży oraz wieczorny koncert Krzysztofa Kiljańskiego zakończyły w niedzielę 9 lipca trzydniowe Lato z Gwiazdami w Międzyzdrojach.

Do tego nadmorskiego kurortu zjechały na trzy dni gwiazdy warszawskich teatrów, filmu i telewizji. Pierwsza edycja Lata z Gwiazdami zastąpiła odbywający się w tym kurorcie przez ostatnie dziesięć lat Festiwal Gwiazd, przeniesiony w tym roku do Gdańska.

Do Międzyzdrojów przyjechali m.in. Hanna Śleszyńska, Mirosław Baka i Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Andrzej Strzelecki, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski. Nie zabrakło aktorów młodego pokolenia, znanych publiczności szczególnie z ról w serialach telewizyjnych, m.in. Sambora Czarnoty ("Pensjonat pod Różą", "Lokatorzy", "Samo Życie") i Marcina Mroczka ("M jak Miłość").

Jak powiedziała rzeczniczka imprezy Katarzyna Struś, wszystkie wydarzenia związane z gwiazdorskim latem cieszą się niezwykłą popularnością. Na spotkania z aktorami czy ludźmi telewizji przychodzi bardzo wielu ludzi.

d18k6d3

Wczasowicze mogą jednak zobaczyć gwiazdy także obok siebie na plaży, kiedy korzystają ze słońca. Aktorzy nie stronią od ludzi i tak jak wszyscy plażują. Widziałam dziś na plaży Ewę Kasprzyk z mężem, Janusza Radka, Sambora Czarnotę, Krzysztofa Kowalewskiego czy Aldonę Orman - dodała Struś.

Naprawdę duże tłumy przychodzą na wakacyjną szkołę tańca znanej z telewizyjnego programu "Taniec z gwiazdami" Iwony Pavlović. Wszyscy starsi i młodsi tańczą latynoamerykańskie tańce.

W trakcie Lata z koncertami i recitalami wystąpili także Kasia Klich, Artur Barciś oraz kabaretowy kwartet smyczkowy "Grupa MoCarta".

Organizatorzy przygotowali ponadto cykl spotkań z ludźmi telewizji m.in. dziennikarzami Michałem Fajbusiewiczem (autor programu "997") i Joanną Racewicz (dziennikarka telewizyjnej "Panoramy").

Niektóre z gwiazd mimo, że impreza skończyła się w niedzielę postanowiło przedłużyć sobie pobyt w Międzyzdrojach. W poniedziałek w kurorcie można będzie jeszcze spotkać np. Agnieszkę Fitkau-Perepeczko, Zbigniewa Buczkowskiego czy Joannę Kurowską.

d18k6d3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18k6d3