Trwa ładowanie...
wakacje jasia fasoli
06-04-2007 14:54

Jaś Fasola życzy Wesołego Alleluja

Share
Jaś Fasola życzy Wesołego Alleluja
d3fbuqo

Święta Wielkiej Nocy już za pasem. Szczęśliwcy mają już zakupy zrobione, dywany wytrzepane i okna umyte. Spóźnialskich to wszystko jeszcze czeka. By w szale świątecznych przygotowań nie umknęło Wam wysłanie rodzinie i znajomym kartki mamy dla Was wyjątkową kartkę świąteczną z Jasiem Fasolą.

Filmowy Jaś Fasola, czyli Rowan Atkinson przedświąteczny czas spędził na promowaniu najnowszego i zdaje się ostatniego filmu z cyklu o komicznym nieudaczniku.

*Wakacje Jasia FasoliWakacje Jasia Fasoli*, bo taki będzie miał tytuł ten film, rozpoczynają się od radosnej nowiny – główny bohater dowiaduje się, że właśnie zdobył pierwszą nagrodę w loterii parafialnej - tygodniowe wakacje na południu Francji oraz nową kamerę wideo. Pojedzie do Cannes w trakcie trwania tam słynnego festiwalu filmowego.

d3fbuqo

Fasola jedzie do Paryża pociągiem linii Eurostar i filmuje wszystko dookoła. Podczas przesiadki na dworcu Gare de Lyons, prosi jednego z pasażerów, aby ten uwiecznił na taśmie jego wejście do pociągu do Cannes.

Tym pasażerem okazuje się być rosyjski reżyser filmowy Emil Duchesvsky, który podróżuje do Cannes, aby zasiąść w jury festiwalu. Zaaferowany filmowaniem Fasoli, Emil zostaje na peronie, a jego pociąg odjeżdża.

W pociągu, Jaś Fasola zdaje sobie sprawę, że dziesięcioletni syn Emila, Stepan został sam. A jakby tego było mało, zupełnie nie potrafią się porozumieć - żaden z nie mówi w języku drugiego.

d3fbuqo

Fasola i Stepan wysiadają na najbliższej stacji, aby poczekać na Emila. Okazuje się jednak, że kolejnym pociągiem był ekspres, który zabrał reżysera bezpośrednio do Cannes.

Kiedy Jaś Fasola i Stepan wsiadają do następnego pociągu, Fasola zostawia na peronie pieniądze, bilet i paszport. Wkrótce obaj zostają wysadzeni z pociągu za brak biletów i skazani na podróż po Francji bez grosza przy duszy.

Wakacje Jasia Fasoli w kinach już od 20 kwietnia pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d3fbuqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fbuqo
d3fbuqo