Trwa ładowanie...
d1v2wnb

Jasne błękitne okna

Najnowsze informacje
3.7
(162 głosy)
Oceń:
3
3
d1v2wnb

Beata - aktorka filmowych telenoweli, pełna najlepszych chęci i wiary, że można zmienić świat.Sygita - matka sześcioletniej Marysi, która marzy o szczęśliwym życiu u boku ukochanego męża.

Spotykają się po raz pierwszy jako nastolatki. Zawiązuje się pomiędzy nimi przyjaźń, mimo że różni je niemal wszystko - marzenia, temperament i status. 13-letnia Becia zrobi wszystko, żeby wyrwać się z małomiasteczkowego grajdołka i zostać słynną aktorką. Sygita marzy o zwyczajnym-niezwyczajnym szczęśliwym życiu, blisko męża, rodziców, pod ukochanym kawałkiem zawsze błękitnego maciejowickiego nieba.

Każda z nich na swój sposób osiąga swój cel. Lecz wydarzy się coś, co odmieni ich całe życie, a los ponownie zwiąże ich ścieżki i każe szukać nowych drogowskazów. O czym będą rozmawiały po latach? O pierwszych miłościach czy o marzeniach, które się… spełniły?

To film o niezwykłej przyjaźni, ale i samotności w świecie pełnym ludzi. Przepełniony uczuciami, w którym humor i dramat przeplatają się jak w życiu. Temperatura emocjonalna bliska Czułym słówkom Jamesa L. Brooksa czy Porozmawiaj z nią P. Almodovara. Wspaniale napisane role kobiece.

Podziel się opinią

3
3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v2wnb
d1v2wnb
d1v2wnb