Trwa ładowanie...
d47d2ks

Jedna z najlepszych komedii 2008 trafiła na DVD!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chłopaki też płaczą
Chłopaki też płaczą (TIM Film Studio)
d47d2ks

Jedna z najlepszych komedii zeszłego roku, produkcja "Chłopaki też płaczą" doczekała się nareszcie polskiego wydania DVD!

"Chłopaki też płaczą" to kolejny film z komediowej stajni producenta Judda Apatowa, reżysera i scenarzysty takich hitów jak "Wpadka", czy wcześniejszy "40-letni prawiczek".

KUP FILM/ZOBACZ SZCZEGÓŁY WYDANIAKUP FILM/ZOBACZ SZCZEGÓŁY WYDANIA

d47d2ks

Bohaterem "Chłopaki też płaczą" jest załamany po rozstaniu ze swoją dziewczyną Peter, który stara się ułożyć życie na nowo. Niestety jego uczuciowa natura bardzo mu w tym przeszkadza. Idąc za radą specjalisty bohater postanawia wybrać się na wakacje.

Gdy dociera do luksusowego kurortu ze smutkiem stwierdza że kobieta, która złamała mu serce, przebywa tam ze sowim nowym chłopakiem – szalonym muzykiem, specjalizującym się w skandalach i obscenicznych piosenkach.

Płyta DVD poza samym filmem zawiera także dodatki. Trzy z nich - "Nagi zwiastun", "Teledysk do filmu" i "Wpadki z planu", dzięki uprzejmości dystrybutora wydania, możecie zobaczyć w naszym serwisie.

W filmie wystąpili Jason Segel, Kristen Bell, brytyjski komik Russell Brand oraz jeszcze piękniejsza niż zwykle Mila Kunis.

d47d2ks

Podziel się opinią

Share
d47d2ks
d47d2ks