Trwa ładowanie...
d1lns71

Jeff Goldblum u Wesa Andersona

Share
Jeff Goldblum u Wesa Andersona
d1lns71

Jeff Goldblum potwierdził swój udział w najnowszym projekcie Wesa Andersona, "The Grand Budapest Hotel".

Aktor dołączy na planie do takich gwiazd, jak Saoirse Ronan, Jude Law, Ralph Fiennes, Bill Murray i Jason Schwartzman. Nie jest to jego pierwsze spotkanie z Andersonem. Panowie poznali się w czasie pracy nad obrazem "Podwodne życie ze Stevem Zissou".

"The Grand Budapest Hotel" będzie pierwszym projektem realizowanym przez reżysera w Europie. I choć tytułowy hotel znajduje się w Budapeszcie, zdjęcia realizowane będą w Niemczech. Wes Anderson na razie nie zdradza szczegółów fabuły. Wiadomo jedynie, że akcja rozgrywać się będzie w 1927 roku, a obraz ma być utrzymany w klimacie dzieł Billy'ego Wildera i Ernesta Lubitscha.

d1lns71

W pracy nad filmem Anderson ponownie połączy siły z producentami Scottem Rudinem i Stevenem Ralesem, z którymi stworzył wspólnie przebój "Kochankowie z Księżyca".

Zdjęcia do "The Grand Budapest Hotel" rozpoczną się na początku przyszłego roku. Warunki udziału w produkcji negocjują jeszcze Edward Norton, Adrien Brody, Willem Dafoe i Owen Wilson.

Goldblum jest ostatnio bardzo zajęty. Nie tylko gra w filmach, ale i koncertuje ze swoim zespołem jazzowym Mildred Snitzer Orchestra. Gra na pianinie i trochę śpiewa.

d1lns71

Podziel się opinią

Share
d1lns71
d1lns71