Trwa ładowanie...
23-08-2006 12:32

Jennifer Aniston i Vince Vaughn ujawniają się

Share
Jennifer Aniston i Vince Vaughn ujawniają się
d3wvzg9

Jennifer Aniston i Vince Vaughn po raz pierwszy pojawili się jako para podczas uroczystości Teen Choice Awards i publicznie odegrali scenę kłótni.

Aniston i Vaughn, o romansie których media plotkują od czasu rozpadu małżeństwa aktorki z Bradem Pittem, wygrali nagrodę Teen Choice Movie Chemistry Award za występ w obrazie "Sztuka zrywania".

Podczas nagranych na wideo podziękowań aktorzy dla żartu pokłócili się. JENNIFER ANISTON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d3wvzg9

"- Chemia na ekranie, to nie zawsze coś miłego - rozpoczął Vaughn. "- To nie zdarza się tak po prostu ..." - przerwała mu w pół słowa Aniston. "- Czasami, trzeba komuś przerwać w pół zdania" - odpowiedział aktor.

"- Wcale nie weszłam Ci w słowo" - broniła się aktorka. "- Po prostu dodałam swoją opinię do twojej. Na tym właśnie polega chemia. Dwie osoby rozmawiają, a nie jedna wciąż gada i gada, gada i gada..." VINCE VAUGHN W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

Od wielu miesięcy trwają spekulacje czy aktorzy rzeczywiście stanowią parę, bowiem do tej pory żadne z nich nie potwierdziło ani nie zaprzeczyło plotkom. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, ze para zaręczyła się, jednak zostały one zdementowane przez rzecznika aktorki.

"Sztuka zrywania" weszła na polskie ekrany na początku sierpnia.

d3wvzg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wvzg9
d3wvzg9