Trwa ładowanie...
d3rw6et
Megafon.pl
Aktualności

Jennifer Garner w ekranizacji głośnej powieści. Szykuje się ważny film dla młodych homoseksualistów

Jennifer Garner prowadzi ostatnie negocjacje w sprawie udziału w ekranizacji powieści dla młodzieży "Simon oraz inni homo sapiens" autorstwa Becky Albertalli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Garner fot. Summit Entertainment
Jennifer Garner fot. Summit Entertainment (materiał prasowy/Megafon.pl)
d3rw6et

Bohaterem jest ukrywający orientację seksualną szesnastoletni Simon Spier. Chłopak uważa, że miejsce dramatów jest na scenie teatralnej. Kiedy jednak jego mail wpada w niepowołane ręce, pojawia się ryzyko, że jego wielki sekret ujrzy światło dzienne. Simon pada ofiarą szantażu: jeśli nie zostanie swatem dla klasowego błazna, Martina, wszyscy dowiedzą się, że jest gejem. A co gorsza, w niebezpieczeństwie znajdzie się także Blue, chłopak, z którym Simon wymienia maile.

W wąskiej grupce przyjaciół Simona pojawiają się coraz częstsze spięcia, korespondencja mailowa z Blue z każdym dniem robi się coraz gorętsza, a spokojne dotąd życie Simona zaczyna się dziwnie komplikować.

Jennifer Garner ma wcielić się w matkę tytułowego bohatera. W obsadzie znaleźli się już Katherine Langford, Nick Robinson, Alexandra Shipp and Logan Miller. Greg Berlanti stanie za kamerą.

Jennifer Garner ostatnio zagrała w filmach "Dzień matki" i "Jak zostać kotem".

d3rw6et

Podziel się opinią

Share

d3rw6et

d3rw6et