Trwa ładowanie...
d12o8c7
Megafon.pl
Aktualności

Jennifer Lawrence jest idiotką i prawdopodobnie jest przeklęta

Jennifer Lawrence wywołała spore oburzenie jedną ze swych wypowiedzi w programie "Graham Norton Show". Gwiazda kina zniesmaczyła widzów i fanów swym brakiem szacunku dla kultury Hawajów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lawrence fot. Forum Film
Jennifer Lawrence fot. Forum Film (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d12o8c7

Aktorka wywołała burzę w internecie po tym, jak opowiedziała anegdotę o świętych kamieniach z Hawajów.

- Nie można na nie siadać, ponieważ nie wolno, by genitalia ich dotykały - opowiadała. - Ja jednak byłam w mokrym kostiumie przez całe ujęcie i okazało się, że te kamienie są świetne na swędzący tyłek.

Artystka nie tylko naruszyła lokalną tradycję, ale i niemal doprowadziła do wypadku.

d12o8c7

- Jeden z kamieni, o który drapałam sobie tyłek poluzował się i stoczył na dół z tej wielkiej góry i niemal nie zabił naszego dźwiękowca - przyznała. - To było dramatyczne, a Hawajczycy z przerażeniem zaczęli krzyczeć, że to klątwa.

Lekceważący ton i arogancja 26-latki nie spodobały się widzom, którzy w niewybrednych słowach skrytykowali Amerykankę w mediach społecznościowych. - Jennifer Lawrence nie ma za grosz szacunku i pomyśleć, że chciałam być taka jak ona w gimnazjum - napisała jedna z osób na Twitterze. - Straciłam szacunek dla Jennifer Lawrence - dodała następna. - Nasza kultura na Hawajach jest święta, a Ty jesteś idiotką i prawdopodobnie jesteś przeklęta. - Nawet jeśli w coś nie wierzy, powinna do diabła szanować wierzenia innych i wyznaczone granice - można przeczytać w kolejnym wpisie. - Dlatego Jennifer Lawrence jest tak irytująca - skomentowała jeszcze jedna osoba. - Świadomie lekceważy coś, co jest święte dla Hawajczyków, a potem chwali się tym i sobie z tego żartuje.

Jennifer Lawrence to gwiazda serii "Igrzyska śmierci" czy "X-men". Za rolę w "Pamiętniku pozytywnego myślenia" została nagrodzona Oscarem. Filmy z jej udziałem zrobiły 5 miliardów dolarów. Ostatnio zagrała z Chrisem Prattem w romantycznej produkcji science fiction "Pasażerowie" ("Passengers"). Do kin dzieło trafi 25 grudnia.

d12o8c7

Podziel się opinią

Share
d12o8c7
d12o8c7