Trwa ładowanie...
ds2p5sg
Aktualności

Jennifer Lopez będzie mamą

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lopez będzie mamą
ds2p5sg

Jennifer Lopez jest w ciąży - tak przynajmniej twierdzi bliski znajomy artystki Jess McCartney.

Były gwiazdor amerykańskiej wersji programu "Idol" brał udział w wywiadzie dla stacji radiowej z Atlanty, "Star 94", gdzie zadano my pytanie o przyczyny wycofania się Lopez z pełnometrażowej wersji serialu "Dallas". - Nie została zwolniona - wyjaśnił McCartney. - Jest w ciąży.

Szybko jednak młody gwiazdor zorientował się, że rozsiewa plotki i szukał pomocy u swojej asystentki. - Chyba nie powinienem był niczego mówić? - spytał McCartney.

ds2p5sg

Plotki o ciąży Lopez z Markiem Anthony pojawiały się już wcześniej, kiedy para w 2005 roku planowała zmienić wystrój domu na Long Island pod kątem potrzeb dzieci. W maju 2006 roku natomiast ciąża miała być powodem odwołania przez piosenkarkę trasy koncertowej. Pojawiały się także sugestie, że Lopez zamierza adoptować dziecko z Portoryko.

Piosenkarka wyznała jakiś czas temu, że bardzo pragnie zajść w ciążę i w tym celu przeszła na specjalną dietę szpinakową. Trzymając się wskazówek lekarza, 3 razy dziennie je szpinak, aby zwiększyć spożycie kwasu foliowego, a tym samym szanse na poczęcie potomka.

Artyści są małżeństwem od czerwca 2004 roku. PRZYSZŁA MAMA W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

ds2p5sg

Podziel się opinią

Share
ds2p5sg
ds2p5sg