Trwa ładowanie...
d4xx3o2
10-05-2006 11:15

Jessica Simpson nie jest gotowa

d4xx3o2
d4xx3o2

Jessica Simpson wyśmiała raporty o tym, że przeprowadza proces adopcyjny dziecka, podkreślając, że nie czuje się jeszcze gotowa na tak dużą odpowiedzialność.

Aktorka i piosenkarka podczas swojego 3-letniego małżeństwa z Nickiem Lachey często wspominała o adoptowania sieroty i przyznała, że chce to zrobić zanim będzie miała własne dzieci. Ostatnio wątek ten powrócił. Informacje o planach piosenkarki potwierdził rzecznik. - Jak na razie jeszcze nic nie zostało postanowione – powiedział Rob Shuter. - Jessica w tej chwili bada jakie będzie miała możliwości adopcji.

Jednak gwiazda, którą widziano podczas wizyty w domu dziecka w Meksyku, zaprzeczyła. - Nie adoptuję dziecka - powiedziała. - Jeszcze nie teraz. Wspieram ten sierociniec, robię to od czasu, gdy miałam 13 lat. To stąd wzięły się te wszystkie plotki. Niedługo zresztą znów tam pojadę.

Shuter poinformował wcześniej, że rodzina Jessiki kilka ostatnich lat przekazywała pieniądze do domów dziecka, a sama Simpson po raz pierwszy odwiedziła sieroty mając 11 lat.

d4xx3o2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4xx3o2