Trwa ładowanie...
18-09-2006 14:19

Jessica Simpson ratuje reputację

Share
Jessica Simpson ratuje reputację
dmnyiaq

Jessica Simpson gwałtownie stara się uratować swoją nadwyrężoną reputację pośród amerykańskich dziennikarzy po tym, jak przeprowadzony przez jej specjalistów od wizerunku plan zdobycia rozgłosu nie powiódł się.

Niedawno w mediach pojawiły się pogłoski o romansie Simpson z muzykiem Johnem Mayerem. Informacje te jednak okazały się być nieprawdziwe. Za ich fabrykację najprawdopodobniej odpowiada były przedstawiciel aktorki.

Przyjaciel Mayera w niedawnej rozmowie z magazynem "Us Weekly" ocenił zażyłość relacji muzyka z Simpson na 2, dodając, że ekipa aktorki przejaskrawiła znajomość podnosząc jej ocenę do 11. Podobno sam Mayer ocenił te działania jako desperację i stracił szacunek dla Simpson.

dmnyiaq

Teraz sama aktorka i piosenkarka stara się odbudować nadszarpniętą reputację i dzwoni osobiście do redaktorów i wydawców czołowych amerykańskich pism, aby wyjaśnić sytuację.

- Zastanawia się, dlaczego wszyscy zwrócili się przeciwko niej - ujawniła osoba z otoczenia gwiazdy.

Najnowsza płyta Jessiki Simpson, "A Public Affair", ukazała się 28 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. JESSICA SIMPSON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

dmnyiaq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmnyiaq
dmnyiaq