Trwa ładowanie...

''Jestem numerem cztery'': wyzwanie rzucone ''Zmierzchowi''

''Jestem numerem cztery'': wyzwanie rzucone ''Zmierzchowi''Źródło: Forum Film
d2sjdqm
d2sjdqm

W najbliższy piątek, 18 lutego, do kin wejdzie film, który może z powodzeniem zmierzyć się z przebojowym „Zmierzchem” – „Jestem numerem cztery”.

Główną rolę gra młody aktor Alex Pettyfer, o którym tak mówił producent filmu Michael Bay („Transformers”): – Obserwowałem Alexa i rozwój jego talentu od dawna. Dysponuje wyrazistą urodą i, co jeszcze ważniejsze, wielką charyzmą. Pettyfer docenił szansę, jaką otrzymał od losu i od producentów, rola ta może bowiem sprawić, że stanie się idolem młodej publiczności, nie mniej popularnym niż Robert Pattinson z sagi „Zmierzch”. – Postać Smitha naprawdę intryguje – zapewnia Pettyfer. – Ma w sobie coś z Jamesa Deana w „Buntowniku bez powodu”, ten rodzaj grożącego w każdej chwili eksplozją temperamentu.
Jestem przekonany, że wiele dzieciaków może się z nim identyfikować: marzą o tym, by się zbuntować, być outsiderem, a jednocześnie być akceptowanym przez otoczenie.

Podobnie jak Edward Cullen, wampir ze „Zmierzchu”, grany przez Pattinsona, John Smith/Numer Cztery, przybysz z dalekiej planety Lorien, też nie jest człowiekiem i również jest obdarzony nadzwyczajnymi mocami. Pettyfer jest młodszy od swego kolegi-wampira o cztery lata, równie przystojny i przykuwający uwagę, a film „Jestem numerem cztery” to pełne dynamicznej akcji i efektów specjalnych widowisko z przejmującym wątkiem miłosnym.

Jednym słowem, sago – drżyj!

d2sjdqm

John Smith (Pettyfer) to pozornie zwyczajny młody mieszkaniec jednego z miasteczek w USA. W rzeczywistości jest jednym z dziewięciorga uchodźców z pogrążonej w wojnie planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia przed ścigającym go bezlitosnym wrogiem. W cichej miejscowości w Ohio spotyka Sarę Hart (Dianna Agron), dziewczynę tutejszej gwiazdy footballu. Rodzi się między nimi uczucie. Wkrótce jednak John i jego szkolna miłość znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Numer Jeden, Dwa i Trzy już nie żyją. Teraz kolej na Numer Cztery. By ocalić skórę, John będzie musiał użyć swych niezwykłych mocy i zjednoczyć siły z pozostałymi zbiegami.

Twórcy "Jestem numerem cztery" o filmie:

„Jestem numerem cztery” na ekranach od 18 lutego!

** [

JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ POSTACIE Z "KEVINA" ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-dzis-wygladaja-bohaterowie-kevina-6025276617331841g )**

d2sjdqm

**[

CZY LAMIA Z "SEKSMISJI" MOCNO SIĘ ZMIENIŁA? ]( http://film.wp.pl/pamietacie-seksmisje-6025276006806657g ) * * [

EROTYCZNA PRZESZŁOŚĆ JOANNY KRUPY ]( http://teleshow.wp.pl/gid,13101910,img,13102011,kat,1024835,title,Joanna-Krupa-wystapila-w-erotycznym-filmie-Sno op-Dogga,galeria.html ) * *[

WALDUŚ Z "KIEPSKICH" WZIĄŁ ŚLUB! FOTO! ]( http://teleshow.wp.pl/swiat-wedlug-kiepskich-waldus-sie-ozenil-6026602722247809g )**

d2sjdqm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sjdqm