Trwa ładowanie...

''Jesteś Bogiem'' najlepsze zdaniem internautów

''Jesteś Bogiem'' najlepsze zdaniem internautów
d3hmg0o
d3hmg0o

Pierwszy dzień głosowania na najlepszy film za nami. Na podstawie prawie 5 tysięcy oddanych głosów udało się wyłonić lidera. Jest nim produkcja w reżyserii Leszka Dawida, która zdecydowanie zdominowała nie tylko nasz plebiscyt, ale i cały pierwszy dzień festiwalu. Mowa oczywiście o filmowej historii Paktofoniki, czyli „Jesteś Bogiem”.

Czy fakt, że na „Jesteś Bogiem” oddano ponad 90% wszystkich głosów oznacza, że publiczność szczególnie upodobała sobie właśnie tę historię, czy też może świadczy to wyłącznie o tym, że był to najmocniejszy z filmowych akcentów festiwalowego poniedziałku, pokażą najbliższe dnia. W głosowaniu wciąż jeszcze wszystko może się wydarzyć, przecież na premierę ciągle czekają takie propozycje jak: "Obława", "W sypialni", Supermarket, "Mój rower" oraz "Sekret". Zapraszamy do kolejnej tury głosowania, które otwarte jest dla wszystkich!

**

d3hmg0o

Plebiscyt na najlepszy film obejmuje **

**

Zasady głosowania są bardzo proste. Każdy internauta może raz dziennie oddać jeden głos na film, który wydaje mu się najlepszy. Aby **, nie trzeba się logować - głosowanie jest otwarte dla wszystkich internautów. Niektóre z filmów walczących w Gdyni były już pokazywane w polskich kinach, dlatego zachęcamy do głosowania również te osoby, które w tym roku nie mogły pojawić się w Gdyni.

Nagroda Internautów Wirtualnej Polski

Stronę z głosowaniem zamykamy w piątek rano. Nagroda Internautów Wirtualnej Polski będzie wręczona również w piątek, czyli podczas ostatniego dnia imprezy. Relację z jej wręczenie będzie można zobaczyć **.


d3hmg0o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hmg0o